Provozní aktuální intormace

 

OD 2.10.2023 BUDE V RÁMCI REKONTRUKCE KOMUNIKACE MEZI PŘEPEŘEMI A PODHÁJEM NEPRŮJEZDNÉ SPOJENÍ MEZI PŘEPEŘEMI A MODŘIŠICEMI PODHÁJ. V SOUČASNÉ DOBĚ JE SMĚR OD PŘEPEŘ JIŽ PRŮJEZDNÝ. 

PŘÍJEZD DO ORDINACE MODŘIŠICE JE MOŽNÝ OD MAŠOVA A PODHÁJE - U AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY PODHÁJ (NA NÁVSI U HOSPODY NA PODHÁJI) ODBOČTE PRUDCE DOPRAVA Z KOPCE A JEĎTE STÁLE ROVNĚ, DOKUD NEPŘIJEDETE K ORDINACI. PŘÍPADNĚ PO STÁTNÍ SILNICI OD MAŠOVA A NA NÁVSI DOLEVA. MAPA NA STRÁNCE AMBULANCE MODŘIŠICE 

V průběhu května může docházet k výpadkům pevné linky Šroubáren a s ní i naší pevná linky. Pokud se nedovoláte na 481440505, použijte číslo 777 611 731, které tuto linku dočasně nebo pokud to bude nezbytné trvalve nahradí. 

Od 1.1.2023 je mírná změna v podmínkách uplatňování Pro plan bonus 4+1 - bonus nově přestane platit na balení 1,5 kg a bohužel také na verzi PP medium adult 3 kg. Na velká balení platí bez omezení.

Od února 2023 je změna uplatňování quick reco poukázek u Hillsu pro slevu na větší balení diet. Jedná se o podobný systém, jako již roky funguje u běžných krmiv 4+1. Po návštěvě zástupkyně Hills již víme, že při prvním nákupu vytiskneme kupón se 4 políčky, která orazítkujeme a přiložíme kopii dokladu o koupi. Nebude tak potřeba stříhat kódy z balení. 

PACHATEL FALZIFIKÁTU NAŠICH OSOBNÍCH DAT DOPADEN !!! Dle vyjádření policie se díky naší intervenci ve všech lékárnách v regionu a následně podanému trestnímu oznámení podařilo pachatele falzifikace receptů s našimi údaji zadržet v jedné z Jabloneckých lékáren a nyní je již v péči policie ČR. 

Falešný recept: ve středu 2.11. 2022 byl ve dvou lékárnách v Jablonci nad Nisou zachycen falzifikát receptu opatřený našimi údaji. Jednalo se o předpis na lidská léčiva používaná při léčbě epilepsie, ale v indikacích, které se ve veterinární medicíně nepoužívají. Ve falzifikátech bylo několik chyb včetně překlepu, některé byly patrné i na první pohled, šlo o doklady zjevně vyrobené v grafickém editoru. TENTO RECEPT NEBYL NÁMI VYSTAVEN A JEDNÁ SE O PADĚLEK, PŘI JEHOŽ VÝROBĚ NEBYLY POUŽITY ANI NAŠE BLANKETY RECEPTŮ, ANI NAŠE RAZÍTKO A PODPIS. Vzhledem ke zneužití našich osobních údajů jsme proto podali trestní oznámení na neznámého pachatele a situaci jsme nahlásili všem lékárnám v okolí a dotčeným úřadům. Požádali jsme také lékárníky, aby léčiva na recepty vystavené na jméno MVDr. Milan Richter vydali až po osobním ověření pravosti přímo na našem pracovišti.