AMBULANCE MODŘIŠICE

Modřišice 102, Turnov

Nově postavená privátní ordinace je zasazena do klidného malebného prostředí v malé obci na okraji města Turnova. Provoz ordinace je plně v objednávkovém režimu - ošetřujeme zde pouze předem objednané pacienty.

Objednat se můžete vždy na středu dopoledne.

PLATBY KARTOU JSOU MOŽNÉ V OBOU NAŠICH ORDINACÍCH.

 

Objednejte se prosím emailem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve zprávě prosím uveďte:

  • jméno majitele a pacienta, ošetření nebo léčiva, o které máte zájem
  • požadovaný termín, na který chcete objednat - v rozmezí vypsaných termínů viz níže
  • telefonický kontakt pro případné upřesnění termínu v případě, pokud by již byl obsazen

Přehled vypsaných termínů 

17.7.2024 - OBSAZENO
24.7.2024 - VOLNÉ TERMÍNY
31.7.2024 - VOLNÉ TERMÍNY
7.8.2024 - ZČÁSTI OBSAZENO
14.8.2024 - VOLNÉ TERMÍNY

Aktualizováno:15.7.2024

Obsazenost termínů a vypsané termíny si můžete ověřit v našem kalendáři služeb

 

Po vybavení objednávky vám bude zaslán potvrzující email. Teprve po potvrzení se termín považuje za zarezervovaný. Objednáním termínů jakoukoliv cestou /emailem, telefonicky, osobně/ dáváte souhlas s rezervačními podmínkami.  

Rezervační podmínky: čas a termín je rezervován vždy pro jednoho konkrétního pacienta, objednaný čas je začátkem čekací doby na ošetření -  obvykle nepřekračuje 15 minut do vstupu do ambulance - při komplikacích při ošetření předcházejících pacientů nebo pacientů s rizikem z prodlení nelze vyloučit delší čekací čas. Termín je po potvrzení závazný. Pokud chcete již zarezervovaný termín zrušit, učiňte tak prosíme co nejdříve po zjištění - nejdéle 48 hodin před termínem emailem, případně nejdéle 24 hodin před termínem telefonicky. Pokud termín nezrušíte v termínu, zavazujete se uhradit rezervační poplatek ve výši nákladů na provoz neobsazené ordinace, a to 200,- kč (dvěstě korun českých). Děkujeme za pochopení.